Hizmetler


MİMARİ TASARIM;


  Mekanlara özgü iki yada üç boyutlu gerçeğe en yakın tasarımlarla uygulamadan önce ,proje ve projenin aslına bağlı kalınarak birebir uygulama hizmetleri sunmak mekan içine en uygun olan gerekli yerleşimleri yaparak çalışma alanlarınızın en iyi şekilde değerlendirmeniz için mimari alandaki deneyimlerimizle mekanlarınıza değer katıp gerekli olan en iyi çözümleri sunmak.


OBJE TASARIMI;


  Endüstriyel ve Dekoratif ürünler tasarlamak,ihtiyaç ve talepler doğrultusunda,yeni bir ürünün tasarımı için gerekli bütün takniklerden faydalanarak farklı özellik ve türdeki yeni objeler oluşturmak ve geliştirmek.


MOBİLYA TASARIMI;


  Modern Teknolojiyi kullanarak,mobilya mimarisinde uzmanlaşmış gerek yöneticileri,gerekse üretim kadrosu ile çalışma alanlarınızda ortaya çıkan ihtiyaç ve isteklerinize yönelik yeni çözümler oluşturmak.


MOBİLYA ÜRETİMİ;


  Uzmanlaşmış mobilya mimarisi ile gelişmiş teknolojiden faydalanarak,ileriye dönük daima gelişime açık, yenilikçi hedeflerimizle birlikte mobilya alanında deneyimli kadromuzla 1.Kalitede ham madde girişiyle yüksek kalite ve standartlarda ihtiyaç sahiplerine nihayi ürünler üretmek ,Ofisler,Fabrikalar,Bankalar,İş Merkezleri, Kültür Eğitim,Eğlence ve Spor Merkezleri Otel ve Hastanelere yönelik bütün mobilya ihtiyaçlarını geniş tasarım bilgisi ve modern ürün konsepti ile bütün ihtiyaçlarını karşılamak.


SEPERATÖR ÜRETİMİ;


  Kendine özgü tasarımlarıyla patent sahibi olduğumuz Seperatör sistemlerimizle ofislere yönelik yüksek kalitede kolayca monte edilebilen farklı kesit ve modellerden oluşan içersine Cam,Jaluzi,Kumaş kaplı melamin ve Ahşap gibi ürünler konularak ürettiğimiz,Yüksek,Alçak ve Masa Arası Seperasyon (Bölücü Panel) sistemlerimizle ofislerinizde gerek bireysel,gereksede takım çalışma alanları için ideal ortamlar sağlamaktatır. Sistemlerimizin üzerine takılan Piriz Grupları,Dosyalık,Kalemlik,Notluk,CD'lik gibi aksesuarlarla çalışma alanlarınızın genişlemesine yardımcı olmaktadır.


KOLTUK ÜRETİMİ;


  Mono blok sistemli,ergonomik ofis çalışma koltukları misafir,lobi,sinema,tiyatro ve konferans salonları için koltuk üretimi ve kurumsal firma bayilikleri ile koltuk satışı yapmak.


KANEPE ÜRETİMİ;


  Modern Tarzda Kanepe ve Köşe Koltukları tasarımı ve üretimi yapmak.


KESİT PROJELERİ;


  Proje öncesi,mevki keşvi rölevesi ve Tahmini bütçeleme faliyetleri,ön görü olarak yapılan iki ve üç boyutlu mimari tasarımlar.


DEKORASYON;


  Dekorasyon hizmeti,müşteriden gelen istekler ve talepler doğrultusunda belirlenir proje departmanı tarafından hazırlanan projelerin sunumu müşteriye yapıldıktan sonra uygun görülen projenin onaylanması ile şantiyelerde deneyimli iç mimarlarımızla projenin uygulaması yapılır.Uygulama yapılamadan önce firmanın kurumsal yapısına göre bir konsept oluşturulur.Şirketlerin ve Fabrikaların, tavan, zemin, havalandırma, ısıtma, soğutma, elektirik ve mobilya gibi hizmetlerimizle komple dekorasyonunu yapmak.


TOPLU PROJELER VE SATIŞLAR;


  İyi yapılanmış yönetimi,deneyimli kadrosu ve gelişmiş makine ve teçhizat ekipmanlarımızla Toplu proje ve satışlarda ihtiyaç sahiplerinin bütün ihtiyaçlarının tek tek değerlendirerek zamanında ve eksiksiz tam teşekküllü toplu ürün grupları için üretim yapmak.