Hakkımızda


Dita mobilya Mod Tasarım Bünyesinde Mimarlık ve Mobilya Çözümleri Üzerinde Oluşturulmuş Bir Markadır.


  Uzmanlaşmış mobilya mimarisi ile gelişmiş teknolojiden faydalanarak , ileriye dönük daima gelişime açık, yenilikçi hedefleriyle birlikte mobilya alanında deneyimli kadrosuyla 1.kalitede ham madde girişiyle yüksek kalite ve standartlarda ürünler üretmek , Ofisler, Fabrikalar ,Bankalar , İş merkezleri , Otel ve Hastanelere yönelik bütün mobilya ihtiyaçlarını geniş tasarım bilgisi ve modern ürün konsepti ile bütün ihtiyaçları karşılamaktadır . Mono blok sistemli , ergonomik ofis çalışma koltukları , modern kanepe ve köşe koltukları tasarımı ve üretimi yapmakta ve kurumsal firma bayilikleri ile satışını sunmaktadır.


  Mobilyanın yanı sıra ;


  Mekanlara özgü iki yada üç boyutlu ve projenin aslına bağlı kalınarak birebir uygulama hizmetleri sunmak mekan içine en uygun gerekli yerleşimleri yaparak çalışma alanlarınızın en iyi şekilde değerlendirmeniz için mimari alandaki deneyimleriyle mekanlarınıza değer katıp gerekli olan en iyi Mimari Tasarım çözümleri sunmaktadır.


  İyi yapılanmış yönetimi , deneyimli kadrosu ve gelişmiş makine teçhizat ekipmanlarıyla Toplu Proje ve satışlarda ihtiyaç sahiplerinin bütün gereksinimleri tek tek değerlendirerek eksiksiz ve zamanında sunmaktadır.